Rezultatul probei scrise la concursul de recrutare organizat pentru ocuparea a două funcţii contractuale vacante unul de Inspector de specialitate debutant şi unul de Referent debutant din cadrul Direcţiei pentru Cultură, Sport, Turism și Tineret Mediaş

Având în vedere  prevederile art.30, alin.(3)  din H.G. nr. 286/2011, actualizată, pentru aprobarea  Regulamentului – privind stabilirea principiilor generale de ocupare a două funcţii contractuale de executie vacante unul de Inspector de specialitate debutant şi unul de Referent debutant pentru personalul din sectorul bugetar plătit din  fonduri  publice, comisia de concurs comunică următoarele rezultate ale probei scrise susţinute în data de 27.09.2018.

Nr.crt.

8.

Puşcă Nadia Mihaela

Respins

Candidaţii declaraţi admişi pentru postul de Inspector de specialitate debutant vor susţine interviul în data de 03.10.2018 ora 1000 la sediul Direcției Municipale pentru Cultură, Sport, Turism şi Tineret Mediaş.

Candidaţii declaraţi admişi pentru postul de Referent debutant vor susţine interviul în data de 03.10.2018 ora 10.30 la sediul Direcției Municipale pentru Cultură, Sport, Turism şi Tineret Mediaş

Candidaţii declaraţi respinşi de rezultatul obţinut pot depune contestaţie la probă scrisă până în data de 01.10.2018 ora 13.00 la sediul Direcției Municipale pentru Cultură, Sport, Turism şi Tineret Mediaş, cam.10, etaj 2.

Afișat astăzi 28.09.2018 ora 13.00 la sediul Direcției Municipale pentru Cultură, Sport, Turism şi Tineret Mediaş.

Întocmit, Secretar comisie concurs ,Oprea Monica